Anasayfa - Hakkımızda

Hukuksal Destek

4688 Sayılı Kamu Görevlileri Sendikaları Kanununun, "sendika ve konfederasyonların yetki ve faaliyetleri" başlıklı 19. maddesi (f) bendinde yapılan düzenlemeye göre "Üyelerin idare ile ilgili doğacak ihtilaflarında, ortak hak ve menfaatlerin izlenmesinde veya hukuki yardım gerekliliğinin ortaya çıkması durumunda üyelerini veya mirasçılarını her düzeyde ve derecedeki yönetim ve yargı organları önünde temsil etmek veya ettirmek, dava açmak ve bu nedenle açılan davalarda taraf olmak" denilmek sureti ile sendikaların üyelerine sağlayacağı hukuki yardımın çerçevesi belirlenmiştir.

Bu Çerçevede Sendikamız olarak üyelerimize hukuksal destek sunmaktayız. Hukuksal destek almak için bağlı bulunduğunuz il -ilçe sendika temsilcinizle iletişime geçebilirsiniz. 

Cevizlidere Mah. Ceyhun Atıf Kansu Cad. No:143 Murat Apt. Kat 1 No:5 Çankaya / ANKARA
0312 473 0641
Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

© 2021 Yeniden Milliyetçi İşçi Sendikaları Konfederasyonu Resmi Web Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır. Web Tasarım Akdeniz Organizasyon.