Anasayfa - Hakkımızda

Lider Enerji İş Sendikası

Keramettin ERDOĞAN

Keramettin ERDOĞAN
Sendika Başkanı

Sendikamız 07.11.2020 tarihinde Kurucu Başkan Keramettin ERDOĞAN ve Genel Başkan Yardımcısı Sedat TAŞDEMİR ile birlikte Ankara 'da tüm davetli ve misafirlerin katılımıyla Ülkemizin Sendikal hayatına yeni bir bakış açısı, önemli bir vizyon ve misyon oluşturmaya aday olarak ; Çalışanların hak ve adalet, ücret, hakkaniyet bağlamında, sorunlarında kalıcı çözümler üretmek ve üretimden gelen gücün bilincini oluşturarak daha iyi ve daha yaşanabilir kaliteli ücret politikasını belirlemek amacıyla kurulmuştur. Hareket noktamız bir ve beraber şekilde ekip ruhuyla hareket ederek kapsayıcı çözümler üretmek için çalışmaktır. Düsturumuz ; HAK , ADALET ve HAKKANİYET olacaktır... Tüm İşçi ve Emekçi kardeşlerimize , ayrıca Ülkemizin Sendikal hayatına hayırlı olsun...

DİĞER SENDİKALARIMIZ

Cevizlidere Mah. Ceyhun Atıf Kansu Cad. No:143 Murat Apt. Kat 1 No:5 Çankaya / ANKARA
0312 473 0641
Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

© 2021 Yeniden Milliyetçi İşçi Sendikaları Konfederasyonu Resmi Web Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır. Web Tasarım Akdeniz Organizasyon.